Telegram Bitcoin Kazanma Yolları

Telegram bitcoin kazanma konusunda bazı linklerde paylaşımda bulunuyorum. 

Bu gruplardan ödeme alınmış olup, kullanımı oldukça basit ve sonuç alabileceğiniz uygulamalarda paylaşımda bulunuyorum. Aktif olarak 6 saatte bir Bonus alarak başlıyoruz. Aldığımız bonuslar YILDIZ olarak bakiye veriyor. Mining araçları 100 yıldızdan fiyatları başlıyor. Tavsiyem birikim yapıp 2. Seviye yani 900 olan mining cihazından başlayın. Genelde aynı menüden oluşuyorlar. Bitcoin adresiniz yoksa Coinex Borsasından alabilirsiniz.

Arkadaşlar yeni çıkan borsa.Anında 40 Dolar Kazan.
Binlerce felixo veriyo girin kaydolun. 1000 felixo 10 dolar değerinde borsada..
Üye olduktan sonra sms aktif et 1000 felixo(10 dolar) kazan
Üye olduktan sonra kyc onaylama yap 3000 felixo(30 dolar)kazan
Ref getir (5 dolar) kazan
Refin kyc onaylatsın (15 dolar) kazan
Refin al sat yapsın 7.5 dolar kazan. https://www.felixo.com/?ref=73290876

Telegram Bitcoin Kazanma Ayarları

Add Star: Btc göndererek cihaz alabiliyor ve kazım yapabiliyorsunuz. Ama ücretsiz birikimle de yapabilirsiniz.

Shop: (Machines list): Cihazlar, saatlik kazım gücü, sizde kaç adet bulunduğu ve fiyat (yani kaç yıldız a sahip olabaileceğinizi) gösterir.

Working: Hangi Cihazdan Ne kadar birikiminiz olmuş onu gösterir.

Exchange: Her 100 satoshi ye 1 yıldız alabilirsiniz. Yıldızları cihaz almak için kullanabilirsiniz.

Extra: Bonus: 6 Saatte bir ve ufak görevle Bonus yıldız kazanabilirsiniz.

İnvite Friends: Arkadaşlarınızı davet edin ve 90 Yıldız Kazanın. Ve arkadaşlarınızın her para yatırmasından %30 kazanın. Gelir sınırsız, fakat boş veya spam kullanıcılar kontrol edildikten sonra siliniyor.

Telegram Bitcoin Kazan
Telegram Bitcoin Kazanma

Support: Yardım taleplerinde bulunabilirsiniz. Ödemeler 24 Saat içinde yapılır. Şekilde görüldüğü gibi 100.000 de çekim yapılır. Gördüğünüz gibi ref kazançları da anında geliyor.

Telegram Bitcoin Kazanma

bu kadar basit Aşağıdaki Linkten Başlayabilirsiniz.

Telegram Bitcoin Air Mining

t.me/BitcoinAirMiningbot?start=793153511

Telegram Bitcoin ViP Mining

Bitcoin VIP Madencilik: Aşağıdaki Linkten Başlayabilirsiniz.  t.me/BtcVipMiningBot?start=793153511

Ödeme kanıtı fotografta

Yukarıda ödeme alınan iki sistem paylaştım. Çok var ama bilmeden paylaşım yapmıyorum. Sizinde ödeme aldığınız varsa yorumlarda reflink paylaşabilirsiniz. Aşağıda diğer Bitcoin kazanma yollarından biri var. geniş bilgi www.freecryptomoneys.com

Bitcoin Faucet Siteleri ni denediniz mi?

Hepsinde TEK BİR MAİL ADRESİ KULLANMAYI UNUTMAYIN. Burdan giriş yaparak Coinpot Cüzdanınızı açabilirsiniz. İllaki tek bir coine odaklanmanıza gerek yok. Dönüştürme yapabiliyorsunuz. Her bir coinin kendine göre ve değerine göre verilen musluk değeri değişiyor.Bitcoin adresiniz yoksa Coinex Borsasından alabilirsiniz.

Bitfun Faucet

Bitfun Faucet ; Oyunlar Zar Teklifler ve Hesap menüsünden oluşur. Zar menüsünde 5 Dk.da bir Captcha doğrulama yaparak satoshi kazanabilirsiniz. Bekledikçe birikir ama Çoğaldıkça kazım hızı yavaşlar. Uygun olan saat başı giriş. Tekliflerde anket ve benzeri görevler yaparak daha fazla kazanabilirsiniz. Hesap menüsünden Coinpot detaylarını görüntüleyebilirsiniz. Hatta dediğim bütün hepsini tek birine dönüştürebilirsiniz.Bitcoin adresiniz yoksa Coinex Borsasından alabilirsiniz.

Bitcoin Bonusu (Coinpot Faucet Siteleri)

Bonus bitcoin mantık ve işleyiş aynı. Captcha doğrula yaparsınız. Kazanılan miktar coinpot hesabınızda birikir. Burdan giriş yapabilirsiniz

Moon Dash (Coinpot Faucet Siteleri)

Moon Dash işleyiş aynı, Captcha doğrulama ve kazanılan direk köy sandığına (Köy Sandığı=Coinpot:) BurdanKazanmaya başlayabilirsiniz.

Moon Bitcoin Cash

Moon Bitcoin Cash Coinpot Sitelerinden birisi. Şekil ve sayfa olarak Dash la aynı.Tek fark köy sandığına Cash olarak aktarılıyor. Burdan Kazanmaya başlayabilirsiniz.

Moon Lite Coin (Coinpot Faucet Siteleri)

Moon lite Coin işleyiş aynı. Captcha doğrulama… bu arada çıkan pop-up reklamlarını X işaretinden kapatınca gelen reklamları direk kapatabilirsiniz. Sayfa yönlendirmesi varsa telefonun geri tuşundan açılmadan kapatabilirsiniz. Buradan Kazanmaya başlayabilirsiniz.

Ay biraz bozuk para (Coinpot Faucet Siteleri)

Moon Bit Coin aynı… Moon Bit, Bonus Bitcoin ve Bitfun dan kazandığımız satoshi ler toplamı COİNPOT Satoshi Miktarımıza eşit oluyor. Buradan kazanmaya başlayabilirsiniz.

Moon Doge Coin

Moon Doge Coin Coinpot Siteleri nden diğeri .az veriyor demek istiyorum hatta sen kimsin ki yüksek vereceksin kilo n kaç kuruş demek istiyorum  Buradan Kazanabilirsiniz.

Önemli bir şey daha var günübirlik yani 24 saat dolmadan girişlerinizde +1 Bağlılık Bonusu veriyor. Yani 100 gün aralıksız girerseniz. Chactha Doğrulamadan alınan miktar + %100 bağımlılık +Gizemli Bonus+Ref Bonusu= Toplam Miktar.

Diğer bir sistem olan Faucethub hakkında https://freecryptomoneys.com/ ana sayfadan yadayorumlardan bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir