Faucethub Musluk Siteleri? Bitcoin nedir?

Faucethub Musluk Siteleri

Coinpot Siteleri

                Faucethub a geçmeden tanımla başlayalım. Bitcoin kimine göre yatırım amacı, kimine göre muhteşem bir teknoloji, kimine göre delinin biri kuyuya bir taş atmış arz-talep meselesi ve reklamla fırlamış gitmiş bir sistem. Kısacası bunlardan amacın neyse sana göre anlamı değişir.

                Peki  Bitcoin nereden alınır? Nereden Kazanılır? Belli başlı Türk ve yabancı borsalardan borsa hesabına havale edilerek , havale ettiğiniz miktar karşılığında Bitcoin veya türevlerinden alabilirsiniz. İstediğiniz coin hangi borsada olduğunu coinmarket.com ‘dan bulabilirsiniz. Yabancı borsadan nasıl alırım gibi tereddüttünüz varsa size bir örnekle açıklayım.

Türk borsası koinex.com  a para yatırdınız. Değerince Doge aldınız. (Doge şart değil ama Bitcoin olarak aktarım yaparsanız masraf yani kesinti çok olur.) Doge coin i istediğiniz borsaya atıyorsnuz. Bitcoin değerinde bozdurup, istediğiniz coin i değerince miktarda alabilirsiniz.

                Asıl meselemize gelelim.  www.freecryptomoneys.com u açma sebebim ücretsiz, bedava Bitcoin ve türevleri  yani  “Crypto Para” nasıl ve nerden kazanılır?

  1. Free Bitcoin : Burdan abone olabilir ve saat başı Bitcoin kazanabilirsiniz. En kısa zamanda Free Bitcoin i enine boyuna inceliyelim. Saat başı ortalama 40 Satoshi kazandırır. Captcha Doğrulama puanınıza göre değişkenlik gösterebilir.
  2. Coinpot Siteleri : Bir Bitfun hesabınız olması lazım. Burdan edinebilirsiniz. >>>Önemli UYARI<<< Coinpot ta tek bir mail adresi kullanmalısınız. Aşağıda sıralanmış bütün Coinler Bitfun hesabı altında toplanır ve hepsini tek birine dönüştürebilirsiniz. 5 dk. da bir istek yapabilirsiniz.
  1. Bitfun
  2. Bonus Bitcoin
  3. Moon Bitcoin
  4. Moon Dogecoin
  5. Moon BCH
  6. Moon Litecoin
  7. Moon Dash

Her gün girmek size ekstra bonus kazandırır. Yani 100 gün aralıksız günde bir yaparak, %100 Bağlılık Bonusu + Gizemli  Bonus+Ref Bonusu+Kazandığınız Miktar

Faucethub Muslukları

  • Bitcoin Faucet List 2019 : Belli Başlı benimde fırsat buldukça yaptığım gerçekten kazandıran sistemler. Tek yapmanız gereken “Captcha Doğrulama” yapmak.

>>>Önemli Uyarı<<< Bir Faucethub Hesabınız olması lazım. Burdan edinebilirsiniz. Siteye abonelikten sonra Crypto para adreslerinizi işliyorsunuz ve bütün bu crypto para veren musluklarda istediğiniz Crypto para adresini kullanıyorsunuz.

VERİLEN MİKTAR CRYPTO PARA DEĞERİNE GÖRE  DEĞİŞKENLİK GÖSTEREBİLİR.

YÖNLENDİRİLEN SİTELER www.cryptomoneys.com SORUMLULUĞU KABUL ETMEZ.

>>> BİTCOİN VE CRYPTOMONEYS MİNİNG ÖNERİ SAYFAMIZ AÇILDI :)<<<

>>> BİTCOİN VE CRYPTOMONEYS MİNİNG ÖNERİ SAYFAMIZ AÇILDI :)<<<

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir