Faucethub nasıl kullanılır? Ayarları ve Listeleri

Faucethub nedir ve Faucet Nasıl Kullanılır? Ayarları hakkında bilgi verelim.

Faucethub sitesi bir Micro Wallet sitesidir. Yani içinde yüzlerce belki de binlerce havuz vardır. Bu sistemi kullanmayan havuzlar yüksek çekim miktarları veriyor. Yüzlerce siteye abonelik olacağına buradan toplu olarak birikim ve çekim yapabilirsiniz. Eğer Bitcoin i bir para birimiyse, Faucethub ı Döviz Bürosu olarak düşünün

Faucethub Nasıl kullanılır ve Ayarları

En güzel tarafı diğer sitelerde tek bir coin i çekme limiti gelene kadar beklemektense, buradan kazandığınız tüm birikimi tek bir coin e dönüştürebiliyorsunuz. Yani döviz bürosuna Dolar, Euro, Sterlin, Yen,,, bozdur TÜRK LİRASI AL .

Kayıt Nasıl Olunur?

Kayıt nasıl Olunur? Signup kısmına gir. Takma adın – Mail adresin – Bitcoin Wallet adresin – Pasaport belirle – Chaptcha doğrulama yap, Mail doğrulama yap. bu kadar basit. Buradan Kayıt olabilirsiniz

Faucethub Kayıt
Faucethub Kayıt

DAİSBORD Overview : Sisteme girebildiniz mi? O zaman başlayalım. User menüsünden daısbord seçeneği ne giriyorsunuz. Muhtemelen açılış sayfanız o olacak. Bize şimdilik lazım olan sayfa bu. Wallet Balance kısmı bizi ilgilendiren kısım. Buradan ister hepsine ister tek bir Coin i kasabilrsiniz. Sayfanın Ortasında hangisinden toplam ne kadar var. Aşağıda günlük işlemleriniz. Ne Ne kadar aldığınızın dökümü.

Stats: İstatiklerinizi buradan görebilirsiniz.

Wallet Adresses: Gelelim En Önemli Ayar a. Girişte Bitcoin adresimizi yazdık. Diğer adresleri de buradan yükleyecez. Link a new adres (Eklemek istediğiniz Coin adresini yapıştırın.) Currency (Adres verdiğiniz Coin i seçin) “Link This Adress” butonuna basın. İşte bu kadar. Bundan sonra Havuz sitelerinde buraya kayıt ettiğiniz adresle kazanabilirsiniz.

Withdraw: Buradan Adresinize çekim yapabiliyorsunuz. Adresi yazıp onayladığınızda 24-48 saat içinde istekte bulunduğunuz miktar hesabınıza yatıyor.

Submit Witraw butonunun üstünde “here” linkine tıklarsanız ödeyeceğiniz kesinti miktarına ulaşabilirsiniz. Ne kadar çok miktar çekerseniz o kadar az masraf ödersiniz.

Deposit: Bu kısımdan yatırım yapabilirsiniz. GAME: Oyun Oynayarak para kazanabileceğiniz bir yer. 1.ye 2. Ye ve 3. Ye belirli miktarlarda hediye veriyor. Oyun oynarken hırs yapıp fazla BTC yatırmayın.

EXCHANGE En sevdiğim kısım. Bütün kazandıklarımızı tek kaleme dönüştürebileceğimiz yer. “Sell” sekmesinden istemediğiniz coinleri bozdurup, “Buy” kısmından istediğine dönüştürüp az önce bahsettiğimiz WİTHDRAW dan çekim yapabilirsiniz. Burası borsa mantığında işler Satış ve alış işlemleri Arz-Talep ilişkisine bağlıdır.

Faucethub Musluk Siteleri

Faucethub nasıl kullanılır konusunda yeterince bilgi sahibi olduk. Bu siteleri bulmak için sağ üst köşeden Users Dashbord a girip. Açılan sayfada Daha fazla Musluk talep et link ine tıklayarak burada açılan sayfada istediğiniz coin havuzlarına girebilirsiniz. Size tavsiyem çok miktar gözüküpte saçma programlar yüklemeniz isteyen sitelere dikkat edin. Ayrıca 5-10 Dakika uğraştırıp hiç vermeyenler de var. En stabil olanlara buradan ulaşabilirsiniz. Birçok havuz var ama neredeyse yarısı boş diyebilirim. >>> Yada kolay yolu benim sitemde denenmiş ve Sürekli aktif olarak girdiğim kesinlikle ödeme aldığım site linklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Faucethub nasıl kullanılır? Ayarları ve Listeleri” için 8 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir