Coinpot Siteleri

Coinpot Faucet Siteleri Evet arkadaşlar 2. makalede Coinpot Faucet Sitelerini ele alalım. Kısa anlatımlar yapalım, zaten hepsi birbirine benziyor. Tek yapmanız gereken Captcha Doğrulama.

Coinpot Faucet Siteleri
Coinpot Faucet Siteleri

Resimden de anlaşılacağı gibi belli başlı Coinleri barındıran belirli aralıkla hediye coin kazandıran bir sistem. Hepsinde TEK BİR MAİL ADRESİ KULLANMAYI UNUTMAYIN. Burdan giriş yaparak Coinpot Cüzdanınızı açabilirsiniz. İllaki tek bir coine odaklanmanıza gerek yok. Dönüştürme yapabiliyorsunuz. Her bir coinin kendine göre ve değerine göre verilen musluk değeri değişiyor.

free crypto money

Bitfun Faucet

Bitfun Faucet ; Oyunlar Zar Teklifler ve Hesap menüsünden oluşur. Zar menüsünde 5 Dk.da bir Captcha doğrulama yaparak satoshi kazanabilirsiniz. Bekledikçe birikir ama Çoğaldıkça kazım hızı yavaşlar. Uygun olan saat başı giriş. Tekliflerde anket ve benzeri görevler yaparak daha fazla kazanabilirsiniz. Hesap menüsünden Coinpot detaylarını görüntüleyebilirsiniz. Hatta dediğim bütün hepsini tek birine dönüştürebilirsiniz.

Bitcoin Bonusu (Coinpot Faucet Siteleri)

Bonus bitcoin mantık ve işleyiş aynı. Captcha doğrula yaparsınız. Kazanılan miktar coinpot hesabınızda birikir. Burdan giriş yapabilirsiniz

Moon Dash (Coinpot Faucet Siteleri)

Moon Dash işleyiş aynı, Captcha doğrulama ve kazanılan direk köy sandığına (Köy Sandığı=Coinpot:) Burdan Kazanmaya başlayabilirsiniz.

Moon Bitcoin Cash

Moon Bitcoin Cash Coinpot Sitelerinden birisi. Şekil ve sayfa olarak Dash la aynı.Tek fark köy sandığına Cash olarak aktarılıyor. Burdan Kazanmaya başlayabilirsiniz.

Moon Lite Coin (Coinpot Faucet Siteleri)

Moon lite Coin işleyiş aynı. Captcha doğrulama… bu arada çıkan pop-up reklamlarını X işaretinden kapatınca gelen reklamları direk kapatabilirsiniz. Sayfa yönlendirmesi varsa telefonun geri tuşundan açılmadan kapatabilirsiniz. Buradan Kazanmaya başlayabilirsiniz.

Ay biraz bozuk para (Coinpot Faucet Siteleri)

Moon Bit Coin aynı… Moon Bit, Bonus Bitcoin ve Bitfun dan kazandığımız satoshi ler toplamı COİNPOT Satoshi Miktarımıza eşit oluyor. Buradan kazanmaya başlayabilirsiniz.

Moon Doge Coin

Moon Doge Coin Coinpot Siteleri nden diğeri .az veriyor demek istiyorum hatta sen kimsin ki yüksek vereceksin kilo n kaç kuruş demek istiyorum 🙂 Buradan Kazanabilirsiniz.

Önemli bir şey daha var günü birlik yani 24 saat dolmadan girişlerinizde +1 Bağlılık Bonusu veriyor. Yani 100 gün aralıksız girerseniz. Chactha Doğrulamadan alınan miktar + %100 bağımlılık +Gizemli Bonus+Ref Bonusu= Toplam Miktar.

Diğer bir sistem olan Faucethub hakkında https://freecryptomoneys.com/ ana sayfadan yadayorumlardan bilgi alabilirsiniz.

Coinpot Siteleri” için 3 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir