Cep Telefonundan Bitcoin Kazandıran Uygulamalar

Cep telefonundan Bitcoin kazandıran uygulamalar ve yöntemlerini açıklamaya başlayalım. Yeni bir uygulamadan bahsedelim.

Ücretsiz dogecoin veren uygulama

WinDoge ile kazanmak çok kolay Nasıl mı ?

BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ.
👉4 SAAT ARA İLE HER PERİYOTTA 24 ÇEVİRME HAKKINIZ VAR.
👉ÇARKI ÇEVİRDİĞİNİZ ZAMAN HER 4 ÇEVİRMEDE 1 ADET REKLAM İZLEYECEKSİNİZ.
👉ÇARK KAÇTA DURUR İSE O KADAR DOGECOİN KAZANIYORSUNUZ.
👉TOPLAM BAKİYENİZ 6500 DOGECOİN’E ULAŞTIĞI ZAMAN ÇEKİM YAPABİLECEKSİNİZ.
👉AYRICA NETWORK OLARAK 3 DERİNLİKTEN KAZANÇ ELDE EDEBİLİRSİNİZ.
👉1.DERİNLİKTEN % 5
👉2.DERİNLİKTEN % 3
👉3.DERİNLİKTEN % 1
💵EKİP GELİRİ ELDE EDERSİNİZ.
💫UYGULAMADA SAĞ ALT KÖŞEDE BULUNAN WATCH BÖLÜMÜNDEN HER 15 DAKİKADA BİR REKLAM İZLEYEREK 2 DOGECOİN KAZANABİLİRSİNİZ. 😎

Hey! Come and play this awesome game with my reference ID : 489 https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appsmeta.windoge

Referans İD:489 yazın lütfen. Beraber Kazanalim.

Cep Telefonundan Bitcoin Kazandıran Uygulamalar dışında diğer yöntemlerle de Bitcoin kazanabilirsiniz.

Coinleri barındıran belirli aralıkla hediye coin kazandıran bir sistem. Hepsinde TEK BİR MAİL ADRESİ KULLANMAYI UNUTMAYIN. Burdan giriş yaparak Coinpot Cüzdanınızı açabilirsiniz. İllaki tek bir coine odaklanmanıza gerek yok. Dönüştürme yapabiliyorsunuz. Her bir coinin kendine göre ve değerine göre verilen musluk değeri değişiyor.

Bitfun Faucet

Bitfun Faucet ; Oyunlar Zar Teklifler ve Hesap menüsünden oluşur. Zar menüsünde 5 Dk.da bir Captcha doğrulama yaparak satoshi kazanabilirsiniz. Bekledikçe birikir ama Çoğaldıkça kazım hızı yavaşlar. Uygun olan saat başı giriş. Tekliflerde anket ve benzeri görevler yaparak daha fazla kazanabilirsiniz. Hesap menüsünden Coinpot detaylarını görüntüleyebilirsiniz. Hatta dediğim bütün hepsini tek birine dönüştürebilirsiniz.

Bitcoin Bonusu (Coinpot Faucet Siteleri)

Bonus bitcoin mantık ve işleyiş aynı. Captcha doğrula yaparsınız. Kazanılan miktar coinpot hesabınızda birikir. Burdan giriş yapabilirsiniz

Moon Dash (Coinpot Faucet Siteleri)

Moon Dash işleyiş aynı, Captcha doğrulama ve kazanılan direk köy sandığına (Köy Sandığı=Coinpot:) BurdanKazanmaya başlayabilirsiniz.

Moon Bitcoin Cash

Moon Bitcoin Cash Coinpot Sitelerinden birisi. Şekil ve sayfa olarak Dash la aynı.Tek fark köy sandığına Cash olarak aktarılıyor. Burdan Kazanmaya başlayabilirsiniz.

Moon Lite Coin (Coinpot Faucet Siteleri)

Moon lite Coin işleyiş aynı. Captcha doğrulama… bu arada çıkan pop-up reklamlarını X işaretinden kapatınca gelen reklamları direk kapatabilirsiniz. Sayfa yönlendirmesi varsa telefonun geri tuşundan açılmadan kapatabilirsiniz. Buradan Kazanmaya başlayabilirsiniz.

Ay biraz bozuk para (Coinpot Faucet Siteleri)

Moon Bit Coin aynı… Moon Bit, Bonus Bitcoin ve Bitfun dan kazandığımız satoshi ler toplamı COİNPOT Satoshi Miktarımıza eşit oluyor. Buradan kazanmaya başlayabilirsiniz.

Moon Doge Coin

Moon Doge Coin Coinpot Siteleri nden diğeri .az veriyor demek istiyorum hatta sen kimsin ki yüksek vereceksin kilo n kaç kuruş demek istiyorum  Buradan Kazanabilirsiniz.

Önemli bir şey daha var günü birlik yani 24 saat dolmadan girişlerinizde +1 Bağlılık Bonusu veriyor. Yani 100 gün aralıksız girerseniz. Chactha Doğrulamadan alınan miktar + %100 bağımlılık +Gizemli Bonus+Ref Bonusu= Toplam Miktar.

Diğer bir sistem olan Faucethub hakkında https://freecryptomoneys.com/ ana sayfadan yadayorumlardan bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir