Anket Doldur Bitcoin Kazan & Para Kazan

Anket Doldur Bitcoin Kazan & Para Kazan konusunda birçok site türemiş ama benim vereceğim yöntem %100 garantili diyebilirim. Boşuna uğraşmayacaksınız ve kesinlikle ödeme alacaksınız.

Sitemizin adı Clixsense ! Öncelikle Buradan Üye Olabilirsiniz.

  • Üye olduktan Sonra Profilinizi oluşturuyorsunuz.
  • İster doğru bilgileri verin, isterseniz kafanızdan bir profil oluşturun. Dikkat etmeniz gereken en önemli mesele; Profilin ve Anketlere verdiğin cevapların kesinlikle eşleşmesi.

Anket Doldur Para Kazan

Anket Doldur Para Kazan, Anket Doldur Bitcoin Kazan. Sen doldur da istediğin gibi çekersin paranı. Gelelim 5 N 1 K meselesine. Yani Ne, Nereden, Nasıl, Ne zaman, Niçin! Kim ödeyecek paramızı 🙂

  • Anketler/ Ücretli Anketler: Genelde 0.6 ve 0.66 $ lık anketler oluyor. Günde 3-5 kez girerek kontrol edebilirsiniz.
  • Süreli Anketler : 1-2 $ lık. Anketler Sayfasında denk gelirse çözebilirsiniz. Ekrana çıktığında size mail gelir. Ama birçok giriş olduğundan anında kapanabiliyor.
  • Çözüm? Anında haber alabilmek için Clixaddon eklentisini kurabilirsiniz. Bu şekilde anketlerden anında haberiniz olabilir.

Anket Doldur Bitcoin Kazan meselesini enine inceledik. Şimdi de boyuna inceleyelim! Menülerden Başlayalım İncelemeye;

TEKLİFLER/ Clickoffers,Persona.ly: Buralarda da anketler var. Anketlerden ziyade görevler var. Sizden uygulamalar indirmemizi isteyebilir, Oyun İndirmemizi isteyebilir, 5. 10. vb. level olarak para kazandırabilir. 2-5 $ civarı görevler olabiliyor. İmkan varsa yada size uyarsa Uçak Bileti Almaya yönlendiren bir site var. Girip alışveriş yaptığınızda 5 $ veriyor.

Belli dereceye girerseniz Günün elemanı Ayın elemanı gibi ödüller veriyor. Ödül demek Para Demek, 2- 5-10-20 hattta 50 $ lardan bahsediyorum.

Görevler/Tamanlanmış görevler: Drow Boxes görevlerinden örnek verelim. Bir kıyafet yada şekil… çerçeve içerisine almanız yada doğrulama yapmanız isteniyor. Ortalama 8 adet ve her defasında 0,01 $. Doğruluk oranına göre seviye atlıyorsun. Doğruysan yenisi çıkıyor, Yalansa artık görevde değilsin 🙂

Sistemde ne kadar aktif olursanız o kadar çok anket geliyor! Deneyebilirsin 1 Hafta girmezsen 0,60 ve 0,66 $ olan anketler den başka bir şey çıkmıyor. Yeni Anket Maili de gelmiyor.

Referans Sistemi:

Alt Referanslardan %20 Kazanabiliyorsunuz. Nasıl Yani derseniz Eş – Dost Akraba dışında Sosyal Medya da paylaşımlar yapabilirsiniz. Mesela benim paylaşım link: https://www.clixsense.com/?14087556

Anket Doldur Para & Bitcon Kazan

Gelelim asıl meselemize. Clixsense de yaptığınız birikimi Skrill de hesap oluştup oraya atıyoruz. www.skrill.com Daha sonra ister TL. olarak Banka Hesabına atarsın, İstersen Skrill Sitesinden Bitcoin Alırsın. Artık Sen Bilirsin Kardeş…

Skrill Para Cüzdanıhttps://account.skrill.com/signup?rid=111706724

Diğer Bitcoin Kazanma Yolları İçin https://freecryptomoneys.com

Arkadaşlar yeni çıkan borsa.Anında 40 Dolar Kazan.
Binlerce felixo veriyo girin kaydolun. 1000 felixo 10 dolar değerinde borsada..
Üye olduktan sonra sms aktif et 1000 felixo(10 dolar) kazan
Üye olduktan sonra kyc onaylama yap 3000 felixo(30 dolar)kazan
Ref getir (5 dolar) kazan
Refin kyc onaylatsın (15 dolar) kazan
Refin al sat yapsın 7.5 dolar kazan. https://www.felixo.com/?ref=73290876

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir